previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان خبر داد:

آغاز بهسازی و زیباسازی بوستان «خاتم» 

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان، از آغاز بهسازی و زیباسازی بوستان «خاتم» و نصب چهار مجموعه بازی جدید در بوستان‌های این منطقه خبر داد. 

به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی با اشاره به اینکه از ابتدای سال‌جاری، رفع نواقص و تجهیز بوستان‌های سطح منطقه سه توسط معاونت خدمات‌شهری آغاز شده است، افزود: بهسازی و زیباسازی بوستان «خاتم» در خیابان «شهید عباس ورزنده» آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: رفع نواقص و تجهیز بوستان یک هکتاری «خاتم» با انجام اقداماتی ازجمله نورپردازی و نصب برج نور، نصب وسایل بازی جدید با کف‌پوش ایمن، احداث زمین ورزشی، رنگ‌آمیزی مبلمان پارکی و جدول‌ها، بهسازی مسیر پیاده‌روی حاشیه پارک، هرس درختان و بهبود فضای سبز این بوستان در حال انجام است.

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان با بیان اینکه بهسازی این بوستان ظرف یک هفته به پایان خواهد رسید، افزود: بهسازی، زیباسازی، تجهیز و رفع نواقص بوستان‌های محدوده منطقه سه تا اصلاح کامل آن‌ها ادامه خواهد داشت.

حسینی با اشاره به خریداری و نصب چهار مجموعه بازی جدید در بوستان‌های منطقه، یادآور شد: تاکنون، سه مجموعه بازی در بوستان‌های «شهید باهنر»، «ثارالله» و «خاتم» نصب شده است.

وی بیان کرد: کارشناسان حوزه خدمات‌شهری در حال بازدید از وسایل بازی بوستان‌ها هستند و در صورت مشاهده‌ هرگونه نقص، نسبت به رفع سریع آن اقدام خواهند کرد.


مدیران شهرداری

معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

معاون معماری و شهرسازی

منصوره اسکندری

معاون حمل و نقل

رسول شجاعی

سرپرست خدمات‌شهری

ذکریا شریفیان

معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی
 

   

Go to top