previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان خبر داد:
اجرای نهضت درختکاری در محله‌ها با مشارکت شهروندان

 

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان، از اجرای طرح نهضت درختکاری در محدوده منطقه سه با همکاری شهروندان و واحد فضای سبز معاونت خدمات شهری این منطقه خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی افزود: با توجه به درخواست اهالی برخی محله‌ها درخصوص کاشت درخت، عملیات گوده‌کنی انجام شده و در حال حاضر، کاشت درختان «زبان‌گنجشک» و «عناب تلخ» در محله‌های «فرهنگیان» و «باب‌الحوائج»(ع) در شهرک «شهید مطهری» و خیابان «خیبر» آغاز شده است.
وی با اشاره به تلاش برای جلب مشارکت شهروندان در زمینه کاشت درخت، خاطرنشان کرد: شهروندان جهت مشارکت در این طرح می‌توانند به واحد فضای سبز معاونت خدمات شهری منطقه سه مراجعه کنند و هماهنگی لازم را درخصوص گوده‌کنی و کاشت و آبیاری درختان انجام دهند.
سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان با بیان اینکه این طرح به‌منظور ترویج فرهنگ درختکاری و نگهداری و توسعه فضای سبز در حال اجراست، از شهروندان ساکن در منطقه سه شهری برای مشارکت در این طرح دعوت کرد و از آن‌ها خواست در نگهداری از سرمایه‌های طبیعی شهر تلاش کنند.
حسینی با اشاره به نقش موثر درختکاری و توسعه فضای سبز در کاهش آلودگی هوا، یادآور شد: در قالب طرح نهضت درختکاری که در محله‌های مختلف منطقه سه آغاز شده، با همکاری شهروندان و شهرداری، گوده‌کنی انجام می‌شود و سپس واحد فضای سبز منطقه، کاشت درخت را انجام می‌دهد.

مدیران شهرداری

معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

معاون معماری و شهرسازی

منصوره اسکندری

معاون حمل و نقل

رسول شجاعی

سرپرست خدمات‌شهری

ذکریا شریفیان

معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی
 

   

Go to top