شهردار منطقه سه کرمان:

 

بیش از ۸۹۰۰ مترمربع از اراضی دولتی رفع تصرف شد

 

 

 

شهردار منطقه سه کرمان گفت: بیش از 8900 مترمربع از اراضی دولتی در منطقه سه شهر کرمان از دست سودجویان آزاد و رفع تصرف شد.

 

رامین امیرمداح با بیان این‌که یکی از معضلات شهرها، تصرف و حصارکشی بخشی از املاک دولتی توسط افراد سودجو است، افزود: با پیگیری مسئولان واحدهای حقوقی و املاک و معاونت خدمات شهری منطقه سه بیش از 8900 مترمربع از این املاک با حکم قضایی رفع تصرف شد.

 

وی ادامه داد: بخش اعظم این اراضی مربوط به محدودۀ پلاک 2975 اراضی دولتی بود که با حضور مأموران نیروی انتظامی و نمایندۀ دادگستری تخریب و به اموال دولت بازگردانده شد.

 

شهردار منطقه سه کرمان با تأکید بر این‌که پیگیری‌ها برای بازپس‌گیری باقی زمین‌ها ادامه دارد، افزود: بیش از 5400 مترمربع از املاک مسیری که بخشی از آن‌ها در دست تعریض است، ازجمله در سه‌راهی گلدشت، میدان شهدای انتظامی (قرنی) و محدودۀ اطراف پارک نشاط، آزاد شده است.

 

امیرمداح با اشاره به آزادسازی دو ملک به مساحت 324 و 363 مترمربع در کمربندی غربی و خیابان ابوذر جنوبی که در مسیر طرح تعریض بودند، یادآور شد: در حال رایزنی و توافق با دیگر مالکان املاک مسیری هستیم.

 

وی ضمن تشکر از همراهی شهروندان بیان کرد: اجرای پروژه‌های آزادسازی در منطقه سه که باعث بازگشایی گره‌های ترافیکی و ارتقای خدمت‌رسانی در همۀ زمینه‌ها می‌شود، بدون‌ تعامل و همدلی شهروندان عملی نخواهد شد.