previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

شهردار منطقه سه در میز گفت‌و‌گو خبر داد:

ساخت دو پارک بزرگ در منطقه سه

 

میز گفت‌وگو با موضوع مسایل مربوط به شهرداری منطقه سه و محدوده این منطقه، با حضور رامین امیرمداح، شهردار، و معاونان این منطقه برگزار شد.

شهردار منطقه سه کرمان در این میز گفت‌و‌گو، از ساخت دو پارک بزرگ در منطقه سه شهر کرمان خبر داد و گفت: پارک ابتدای جاده هفت‌باغ با بیش از دو هکتار وسعت، در حال ساخت است.

رامین امیرمداح به متراژ بالای بوستان‌ها و پارک‌های در حال ساخت در منطقه سه اشاره کرد و گفت: از سال 98 تاکنون، ساخت بوستان‌ها و پارک‌هایی با وسعت بالا را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با بیان این‌که فضای‌های سبز در منطقه سه، به دو دسته فضای سبز محله‌ای و فضای سبز بزرگ‌مقیاس تقسیم می‌شود، گفت: اغلب پارک‌های منطقه سه بیش از 5000 مترمربع وسعت دارند.

شهردار منطقه سه افزود: بوستان «معرفت» با یک هکتار وسعت در خیابان معرفت در شهرک مطهری، پارک بزرگ ابتدای جاده هفت‌باغ با بیش از دو هکتار و پارک «کودک» که نزدیک به یک هکتار وسعت دارد، ازجمله پارک‌های مقیاس‌بزرگ شهر کرمان هستند که ساخت آن‌ها در سال‌جاری در دستور کار قرار دارد.

شهردار منطقه سه با اشاره پویش «افتتاح» شهرداری کرمان با شعار «هر هفته یک افتتاح» گفت: امیدواریم این پویش با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، تا پایان سال ادامه یابد و شهرداری منطقه سه نیز پروژه‌های در دست اجرا در این منطقه را تکمیل کرده و به شهروندان تقدیم کند.

وی افزود: ساخت پارک بزرگ ابتدای جاده هفت‌باغ که طراحی ویژه‌ای دارد و المان‌های خاصی برای آن در نظر گرفته شده، آغاز شده و به احتمال زیاد اواخر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه سه ادامه داد: با توجه به انتخاب کرمان به‌عنوان پایلوت شهر دوستدار کودک و دستور شهردار کرمان در خصوص ساخت پارک‌های کودک در مناطق پنج‌گانه، این مهم در منطقه سه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

امیرمداح از جانمایی پارک کودک در شهرک شهید مطهری خبر داد و گفت: طراحی و امکانات این  پارک، ویژه کودکان است.

 

بازخورد مثبت مردم پس از بهسازی میدان رسالت و بوستان معلم

امیرمداح با اشاره به بهره‌برداری از بوستان‌های «سراج» و «معلم» و پروژه‌های بهسازی‌شده میدان «رسالت» و رفوژ «ابوذر جنوبی» و «باقدرت» گفت: بوستان «معلم» نیز که برای مردم خاطره‌انگیز بود، با طراحی و امکانات به‌روز بازسازی شد.

وی افزود: میدان «رسالت» نیز که سال‌ها بازسازی نشده بود، بهسازی و زیباسازی شد.

شهردار منطقه سه بیان کرد: خوشبختانه با بهسازی میدان «رسالت» و بوستان «معلم»، شاهد بازخورد مطلوبی ازسوی مردم بودیم و امیدوارم اقدامات دیگر نیز مورد رضایت مردم  قرار گیرد.

لازم به ذکر است؛ میز گفت‌گو، ویژۀ شرح مفصل فعالیت‌ها و خدمات معاونان محترم شهردار، شهرداران محترم مناطق و مدیران محترم شهرداری، با حضور کارشناسان و خبرنگاران واحد ارتباطات و امور بین‌الملل و نشریه کرمان‌شهر برگزار می‌شود.

مدیران شهرداری


معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی


معاون خدمات‌شهری

حمیدمعین الدینی


معاون حمل و نقل

رسول شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

فرساد سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

  

Go to top