previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

در چهامین هفته از پویش افتتاح؛

پروژه بهسازی بوستان «معلم» به بهره‌برداری رسید

 

آیین بهره‌برداری از پروژه بهسازی بوستان ۵۰۰۰ مترمربعی «معلم» با حضور رییس و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و مدیران شهری برگزار شد.

مشاور شهردار و سرپرست حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر کرمان در حاشیه این مراسم، با اشاره به تکمیل عملیات بهسازی، تجهیز و زیباسازی بوستان «معلم» در ابتدای خیابان شهید مصطفی خمینی (مجاور پل 9 دی) گفت: تاکنون در قالب پویش «افتتاح» و با شعار «هر هفته یک افتتاح»، پروژه بهسازی میدان «رسالت» و بوستان «سراج» در منطقه سه به بهره‌برداری رسیده و بهره‌برداری از بوستان «معلم» نیز هدیه دیگری ازسوی شهرداری کرمان به اهالی منطقه سه شهری است.

علی سعیدی ادامه داد: بوستان‌های «خبرنگار»، «شهریار» و «آفتاب» نیز در آینده‌ای نزدیک در این منطقه به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه سه کرمان نیز در حاشیه بهره‌برداری از بوستان «معلم» گفت: بوستان معلم با مساحت حدود 5000 مترمربع، یکی از بوستان‌های قدیمی منطقه سه است که کار بهسازی، تجهیز و زیباسازی آن از اواخر سال گذشته آغاز شده بود.

رامین امیرمداح افزود: در بهسازی بوستان «معلم»، پیاده‌روها سنگ‌فرش، جدول‌های جدید نصب و دو آب‌نمای جدید سنگی با طراحی زیبا اجرا شد.

وی به نصب پایه‌چراغ و اجرای روشنایی و نصب برج نور، مجموعه بازی کودکان، مبلمان پارکی و وسایل تندرستی در بوستان «معلم» اشاره کرد و گفت: در این بوستان، سرویس بهداشتی، آلاچیق، ایستگاه شارژ موبایل، میز تنیس و فضای سبز جدید نیز اجرا شده است.

لازم به ذکر است؛ در این آیین که در غیاب شهردار کرمان به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا برگزار شد، محمد فرشاد، رییس شورای اسلامی شهر کرمان به نمایندگی از سایر اعضای شورا، در ارتباط تصویری با شهردار کرمان، برای وی آرزوی سلامتی و اظهار امیدواری کرد شهردار کرمان هرچه زودتر بهبود یافته و با انرژی بیشتر به فعالیت خود ادامه دهد.

وی همچنین از این‌که علی‌رغم ابتلای شهردار کرمان به کرونا، فعالیت‌ها در مجموعه مدیریت شهری با قوت ادامه دارد، از عالم‌زاده، شهردار کرمان و سایر همکاران وی تقدیر کرد.

مدیران شهرداری

معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

معاون معماری و شهرسازی

منصوره اسکندری

معاون حمل و نقل

رسول شجاعی

سرپرست خدمات‌شهری

ذکریا شریفیان

معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی
 

   

Go to top