previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

قدردانی شهردار منطقه سه از کادر روابط عمومی این منطقه/شناخت درست مخاطب و اطلاع رسانی سریع و به موقع از وظایف مهم روابط عمومی است

 

 

 

 

دقایقی پیش شهردار منطقه سه به مناسبت روز ارتباطات  از کادر روابط عمومی و مدیر سابق روابط عمومی این منطقه تجلیل کرد.

 

 

 

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه

 

 

 

مهندس امیرمداح  روابط عمومی را آینه تمام نمای نهادهای اجرایی خواند و افزود: شناخت درست از مخاطب که عموم مردم هستند و تکریم و احترام به آنها ، از وظایف حساس کادر روابط عمومی به شمار می آید.

 

وی بااشاره به  توسعه امکانات و به کارگیری تکنولوژی های نوین ارتباطی، افزود:در روزگاری که تبادل اطلاعات و انتقال اخبار سریع و لحظه ای انجام می شود،روابط عمومی می توانند از این فرصت در جهت تحقق اهداف این مجموعه خدمت رسان ،ایجاد همدلی های بیشتر و افزایش رضایتمندی عمومی استفاده نمایند.

 

وی به روز رسانی و  کارآمدی روابط عمومی را اصل اساسی دانست و افزود: کادر روابط عمومی سخنگوی هر نهاد و سازمانی هستند که بایددر جهت انتقال اخبار و اطلاعات به مردم شفاف سازی کنند .

 

امیرمداح فرهنگسازی را یکی دیگر از وظایف روابط عمومی برشمرد و افزود: برای مجموعه خدمات رسانی همچون شهرداری ،نیروهای روابط عمومی می توانند در زمینه فرهنگ و قوانین شهروندی ،فرهنگسازی کنند.

 

در ادامه این نشست مهندس امیر مداح ،ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر روابط عمومی منطقه سه ، از روح الله بخشی مدیر سابق روابط عمومی این منطقه به دلیل زحمات و تلاش های شبانه روزی وی طی سالیان گذشته در عرصه ارتباطات و روابط عمومی با اهدای لوح ، قدردانی کرد.

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی


معاون خدمات‌شهری

حمیدمعین الدینی


معاون حمل و نقل

رسول شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

فرساد سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

  

Go to top