previous arrow
next arrow
Slider
Easy to starts

محلات منطقه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 3 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

در کلیه خدمات ارائه شده کلیه حقوق شهروندی شهروندان رعایت می شود..

اطلاعات بیشتر

 

 

پس از تایید نهایی طرح توسط شهردار محترم کرمان :

 

عملیات اجرایی مسیر ویژه دوچرخه سواری در منطقه سه کلید خواهد خورد

 

 

 

 

شهردار منطقه سه از شروع عملیات اجرایی مسیر ویژه دوچرخه سواری در این منطقه پس از تایید نهایی طرح توسط مهندس عالم زاده شهردار محترم کرمان خبر داد.

 

سرویس خبر :مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه

 

مهندس امیر مداح در حاشیه پنجمین  نشست رسمی با هدف نتیجه گیری  نهایی اجرای مسیر دوچرخه سواری در منطقه سه شهری که با حضور مشاور طرح و هیئت همراه و جمعی از معاونان این منطقه برگزار شد ،با بیان اینکه طرح جامع مسیر دوچرخه سواری در شهر کرمان دیده  شده است ،افزود : بر اساس تقسیم بندی شهری ،بخشی از این مسیر در منطقه سه قرار دارد.

 

وی اضافه کرد : بر این اساس فاز اول این طرح از چهارراه بهداری  آغاز و تا پارک شهید مطهری به طول 2 و نیم کیلومتر  اجرا خواهد شد.

 

وی گفت : مسیر دوچرخه سواری بصورت رفت و برگشت اجرا می شود و در فازهای بعدی ادامه مسیر دوچرخه سواری  از پارک شهید مطهری به بولوار قدس ،بزرگراه و از آنجا به سه راهی سیلو ،بولوار شهید صدوقی و در نهایت به تقاطع آزادی ختم می شود.

 

وی با اشاره به اجرای اقدامات ترافیکی لازم برای آماده سازی این مسیر ،ادامه داد: عملیات خط کشی، همسطح سازی و نصب تابلوی مسیر دوچرخه و ایجاد جداکننده با هدف ایمنی و ارامش بیشتر دو چرخه سواران در محدوده این طرح اجرا می شود.

 

امیرمداح با بیان اینکه هدف اصلی مدیریت شهری برای راه‌اندازی مسیر دوچرخه در شهر کرمان ،ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به‌عنوان وسیله نقلیه پاک و دوستدار محیط‌‌ ‌زیست ، کمک به کاهش آلودگی هوای شهر و همچنین تشویق شهروندان به انجام ورزش دوچرخه‌سواری است، افزود: بر همین اساس فضاهایی برای ایجاد لحظات پرتحرک‌ برای شهروندان که امروزه به شدت درگیر زندگی ماشینی شده‌اند ،ضروری به نظر می‌رسد.

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه‌ریزی

احسان عارفی


معاون خدمات‌شهری

حمیدمعین الدینی


معاون حمل و نقل

رسول شجاعی


معاون معماری و شهرسازی

فرساد سعدلو

 


معاون مالی و اقتصادی

علی منظری توکلی

  

Go to top