معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان بیان کرد:
فعالیت‌های حوزۀ خدمات شهری، شبانه‌روزی است
 


معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، با بیان اینکه فعالیت‌های حوزۀ خدمات شهری، شبانه‌روزی است، افزود: معاونت‌های خدمات‌شهری مناطق باید از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کنند تا خدمت‌رسانی به همشهریان برای لحظه‌ای متوقف نشود و اقدامات به‌صورت کارشناسی‌شده انجام شود.

به گزارش کرمان‌آنلاین، رامین امیرمداح، در آیین تودیع و معارفۀ معاون خدمات‌شهری منطقه سه شهری، ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند مهندس معین‌الدینی، معاون پیشین خدمات‌شهری منطقه سه، وی را فردی توانمند، خلاق و پرتلاش توصیف کرد و افزود: مهندس شریفیان، سرپرست جدید خدمات‌شهری منطقه سه نیز یکی از افراد توانمند، وظیفه‌شناس و باتجربه در حوزۀ خدمات شهری است که در بخش‌های مختلف این حوزه طی سال‌های گذشته فعالیت داشته و به امور خدمات شهری آشنایی کامل دارد.
وی از نیروهای خدمات‌شهری منطقه سه خواست همانند گذشته همکاری خوبی با سرپرست جدید برای رسیدن به اهداف حوزۀ خدمات‌شهری داشته باشند.
سرپرست شهرداری منطقه سه نیز در این مراسم بیان کرد: قریب دو ماه است که مسئولیت سرپرستی منطقه سه را برعهده دارم و در این مدت شاهد تلاش‌های دلسوزانۀ مهندس معین‌الدینی، برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و زیباسازی منظر شهری به‌ویژه در ایام نوروز بودم که جا دارد از زحمات وی قدردانی شود.
سید مرتضی حسینی، مهندش شریفیان را یکی از مدیران توانمند و خوش‌فکر و با سوابق کاری متعدد در بخش‌های مختلف خدمات‌شهری شهرداری توصیف کرد و افزود: همت و همدلی خوبی در بین پرسنل منطقه سه وجود دارد و امیدواریم این همراهی تداوم داشته باشد تا شاهد خدمات بیشتری به اهالی این منطقه از شهر باشیم.
آیین تودیع و معارفه معاون خدمات‌شهری منطقه سه با حضور معاون خدمات‌شهری شهردار، سرپرست شهرداری منطقه سه، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و جمعی از مدیران حوزۀ خدمات‌شهری شهرداری‌های مناطق در فضای باز بوستان «شهید مطهری» کرمان برگزار شد.