previous arrow
next arrow
Slider

 

به همت معاونت خدمات شهری منطقه سه در حال انجام است :

 

تداوم اجرای عملیات ضدعفونی مراکز مذهبی در سطح منطقه سه شهر کرمان/آمادگی شهرداری منطقه سه برای همکاری در  ضدعفونی مراکز برپایی مراسم های عزاداری

 

 

 

طرح ضدعفونی مراکز برپایی مراسم عزاداری در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در سطح منطقه سه شهری در حال اجرا است.

 

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه سه مهندس امیرمداح با اشاره به تمهیدات این منطقه برای مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت:در این راستا ،ضدعفونی کلیه بوستان ها ،مبلمان شهری ، معابر پر تردد و خروجی مراکز عمومی و درمانی سطح منطقه سه بصورت مداوم در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: با توجه به شروع ماه محرم و برپایی مراسم عزاداری در مراکز مختلف ،این منطقه اقدام به ضدعفونی این مراکز نموده است و تاپایان ماه محرم وصفر نیز ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه  شرط اصلی مهار ویروس کرونا توجه به نکات بهداشتی ،استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی است ،خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری عملیات ضدعفونی وگندزدایی سطح منطقه  را تا زمان کنترل و مهار کامل آن ادامه خواهد داد.

 

شهردار منطقه سه از شهروندان خواست :با رها نکردن ماسک و دستکش های خود در سطح معابر، نیروهای تنظیف شهرداری را در مهار هرچه سریع تر این ویروس یاری کنند.

 

وی ضمن تشکر از تلاش نیروهای حوزه خدمات شهری به جهت ضدعفونی سطح منطقه ،خاطرنشان کرد: شهرداری آمادگی همکاری برای انجام عملیات ضدعفونی مراکز برپایی مراسم های عزاداری سطح منطقه را دارد که در صورت نیاز ،بانیان مراسم های عزاداری  می توانند به معاونت خدمات شهری این منطقه مراجعه کنند.

 

 

 

Go to top