previous arrow
next arrow
Slider

 

به همت معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه سه در حال انجام است :

 

پیاده رو خیابان های میرکمالی،حسن فدایی و زینلی در مسیر مرمت و بهسازی / ترمیم پیاده رو برای ایمن سازی تردد عابران پیاده

 

شهردار منطقه سه گفت:بهسازی و مرمت پیاده رو های سطح منطقه به منظور ارتقا کیفیت فضای موجود و رفع نواقص در حال انجام  است.

 

مهندس امیرمداح با بیان اینکه تیم های مختلف اجرایی معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی منطقه سه در حال انجام اقدامات متعددی از جمله جدول گذاری ،زیرسازی و آسفالت در نقاط مختلف سطح این منطقه هستند ،افزود: مرمت و بهسازی پیاده روهای سطح منطقه نیز در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

 

وی اضافه کرد: مناسب سازی،روان سازی،همسطح سازی پیاده رو جز موارد با اهمیتی است،که توجه ویژه به آن باعث ایجاد فضایی مناسب جهت تردد آسان عابران پیاده می شود.

 

وی افزود:  در همین راستا اصلاح و بهسازی پیاده رو های سطح منطقه سه با هدف افزایش ایمنی، تسهیل در عبور مرور شهروندان ، ساماندهی و ارتقا سطح کیفی معابر توسط عوامل اجرایی معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه آغاز شده است که هم اکنون عملیات مرمت و بهسازی پیاده رو خیابان های میرکمالی،حسن فدایی و زینلی در حال انجام و تاکنون ۱۳۵۰متر مربع از پیاده رو خیابان میرکمالی  مرمت و بهسازی شده است.

 

امیرمداح با اشاره به اینکه این اقدام در دیگر خیابان ها نیز بر اساس الویت انجام خواهد شد ، تاکید کرد: این عملیات که شامل تسطیح، زیرسازی پیاده رو و اجرای موزاییک است ،به منظور تسهیل در تردد شهروندان و جلوگیری از بروز حادثه برای عابرین پیاده در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

Go to top